Ремонт м'яких меблів в Києві. Низькі ціни. Висока якість

Ремонт м'яких меблів в Києві. Низькі ціни. Висока якість

Фабрика «Меблі-Сервіс» виконує усі види робіт з ремонту м'яких меблів в Києві та Київській області. В основному, ремонт здійснюється в майстерні фабрики, де є все необхідне і що головне, сучасне обладнання. Крім того, в цехах підприємства трудяться досвідчені висококваліфіковані майстри, яким під силу відремонтувати будь-які меблі і виконати замовлення будь-якої складності. Низькі ціни та висока якість виконання замовлень – це основні відмінні характеристики фабрики «Меблі-Сервіс». Завдяки цим двом показниками, фабрика вважається одним з кращих підприємств Києва в сфері надання послуг з перетяжки, оббивки та реставрації меблів.

Ремонт м'яких меблів в Києві від дзвінка в фабрику Меблі-Сервіс до прийому відремонтованого виробу

Перш ніж отримати результат, а саме якісно відремонтований предмет, клієнтові доведеться здійснити кілька простих маніпуляцій з оформлення та підтвердження замовлення. Знання того, як правильно замовити ремонт м'яких меблів і з яких етапів полягає весь процес (від дзвінка в фабрику «Меблі-Сервіс» до прийому відремонтованого виробу) значно спрощує діалог і укладення договору.

Давайте ж покроково розглянемо, як робиться замовлення в фабриці «Меблі-Сервіс», на яких етапах потрібно вносити передоплату і повну оплату за виконані послуги, в які терміни виконується замовлення та інші особливості ремонту м'яких меблів в Києві.

Де замовити ремонт м'яких меблів в Києві

Ремонт м'яких меблів в КиєвіФабрика «Меблі-Сервіс Київ» це компанія яка зарекомендувала себе тільки з найкращого боку. В спектр послуг нашого підприємства входять: перетяжка, оббивка, реставрація та інші ремонтні роботи, що дозволяють відновити старі меблі, надають їм вигляд нового виробу, змінюють дизайн, або ж просто допомагають освіжити зовнішній вигляд предмета. Завдяки сучасному обладнанню, великим цехам і досвідченому персоналу, фабрика може прийняти і виконати будь-яке замовлення.

У чому полягає ремонт м'яких меблів, і які предмети відносяться до м'яких меблів

Ремонт м'яких меблів – це комплекс робіт по усуненню як внутрішніх, так і зовнішніх пошкоджень предмета: заміна фурнітури, облицювального матеріалу, заміна різних механізмів і т. д. Найчастіше ремонт м'яких меблів включає в себе її перетяжку, і по суті ці два поняття є ідентичними в меблевому виробництві (власне як і оббивка, або реставрація). Що ж стосується предметів, які відносяться до категорії м'які меблі, то перелік таких меблів неймовірно великий і тому ми перерахуємо, тільки самі основні предмети, що надходять на ремонт в ательє фабрики: дивани, кухонні куточки, пуфи, крісла, крісла-ліжка, офісні крісла , комп'ютерні крісла і т. д. На першому фото даної статті ви можете подивитися приклад перетяжки крісла і його вигляд до і після реставрації.

Поетапний ремонт м'яких меблів на фабриці Меблі-Сервіс

Ремонт меблів в майстерні Меблі-Сервіс складається з декількох основних етапів, які ми зараз постараємося детально розглянути і вивчити.

Ремонт меблів

Етап 1. Дзвінок в фабрику Меблі-Сервіс

Насамперед клієнт дзвонить за контактними телефонами, які вказані на сайті Меблі-Сервіс і обговорює з менеджером всі нюанси замовлення та надання послуг.

Етап 2. Огляд предмету

Для огляду меблів, майстер може виїхати до клієнта додому. Вартість виїзду майстра обговорюється з менеджером. Також можливий огляд предмета вже в майстерні (якщо клієнт самостійно привозить на фабрику диван, крісло, стілець, офісне крісло і т. д.)

Етап 3. Укладання договору

Після огляду предмета, майстер визначається з обсягом необхідних робіт, їх ціною і термінами виконання замовлення. Всі нюанси обговорюються з клієнтом і тільки після цього укладається договір.

Етап 4. Внесення передоплати

Майстри приступають до роботи тільки після внесення клієнтом передоплати. Без оплати ми не працюємо. Сума, яку повинен попередньо заплатити клієнт залежить від вартості всього замовлення і обговорюється індивідуально перед укладенням договору.

Етап 5. Доставка меблів для ремонту в майстерню фабрики

В майстерню меблі можуть бути доставлена або транспортною службою фабрики, або ж самим клієнтом. Якщо клієнт замовляє вивезення меблів транспортною службою фабрики Меблі-Сервіс, то у вартість послуг включається вартість розбирання предмета і його винос.

Ремонт м'яких меблів в КиєвіЕтап 6. Ремонт меблів згідно з договором

Майстри фабрики виконують всі роботи по ремонту меблів згідно укладеного раніше договору.

Найчастіше термін виконання замовлення варіюється в проміжку від 2 до 5 робочих днів і залежить від складності виконуваної роботи.

Етап 7. Доставка відремонтованого предмета меблів клієнту

Відремонтований виріб доставляється клієнту після погодження з ним зручного часу доставки. Також клієнт може самостійно забрати меблі з майстерні.

Етап 8. Перевірка і прийом виробу

Перш ніж проводити остаточний розрахунок за надані послуги фабрикою «Меблі-Сервіс», клієнт оглядає меблі і перевіряє ще раз дотримання і виконання всіх робіт, зазначених в договорі.

Етап 9. Остаточна оплата послуг згідно договору

Тільки після огляду виробу і підтвердження його прийому, клієнт здійснює остаточну оплату за надані фабрикою послуги.

Скільки коштує ремонт м'яких меблів на фабриці Меблі-Сервіс

Приблизні ціни на послуги з ремонту м'яких меблів вказані на офіційному сайті фабрики «Меблі-Сервіс», але буває так, що клієнт бажає знати більш точну ціну ремонту саме його предмета.

Подивитись ціни

Перш ніж ставити питання про вартість ремонту м'яких меблів слід враховувати два нюанси:

  1. Абсолютно точну ціну за послуги що надаються, майстер зможе сказати тільки після детального огляду предмета який треба відремонтувати.
  2. Приблизну вартість ремонту можна дізнатись віддалено, надіславши на Viber, або на пошту фабрики кілька якісних фото предмета який треба відремонтувати (дивана, стільця, крісла і т. д.), зроблені в різних ракурсах

Таким чином клієнт може дізнатися вартість послуг кількома способами:

  • зателефонувати на фабрику і замовити виклик майстра додому для огляду меблів
  • самостійно привезти меблі в майстерню фабрики
  • зробити якісні фото меблів, які треба відремонтувати та відправити їх майстру по Viber, або по електронній пошті

Контакти

  • м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія меблевої фабрики "Вісмут")
  • +38(044)3388777
  • +38(098)9298777
  • mebel-service@ukr.net

Маршрут

Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»

Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка


Телефон +38 (098) 929-87-77