Оббивка меблів Київ

Телефонуйте, щоб замовити оббивку меблів +38 (044) 3388777, або +38 (098) 9298777

Оббивка меблів в Києві

Оббивка м’яких меблів - це вид робіт головна суть яких полягає в зміні оббивного матеріалу предмета меблів. У порівнянні з перетяжкою меблів, оббивка є більш простим і менш трудомістким видом робіт. Це відбувається за рахунок того, що виконання оббивки м’яких меблів не передбачає ремонт предмета меблів, заміну внутрішніх механізмів, зміну його функціональності і виконання будь-яких інших робіт крім зміни оббивного матеріалу. Незважаючи на настільки разючу відмінність від перетяжки меблів, люди все ж схильні об’єднувати ці два поняття в одне і називають заміну оббивного матеріалу перетяжкой.

В ході експлуатації матеріал яким оббиті м’які меблі зношується. Шкіра, тканина, або будь-який інший матеріал з часом затираються і втрачають свій первинний зовнішній вигляд. При більш тривалому використанні меблів, матеріал може навіть протертися і порватися. Ось тоді і виникає потреба в оббивці меблів. Саме оббивка м’яких меблів дозволяє повністю замінити пошкоджений оббивний матеріал на новий. Також за допомогою оббивки можна оновити предмет меблів і змінити його дизайн. Наприклад, якщо ваш кухонний куточок оббитий штучною шкірою зеленого кольору, а ви хочете змінити колір на червоний, то в такому випадку необхідно буде замовити оббивку кухонного куточка.

Як формується ціна оббивки меблів

Вказати точну вартість оббивки м’яких меблів не бачачи предмет і не провівши його повний аналіз - неможливо. Дуже часто, в ході виконання замовлення з’ясовується, що крім звичайної заміни оббивного матеріалу, предмет меблів вимагає ще й додаткових робіт по заміні зламаних, або застарілих внутрішніх механізмів і тоді вже виконується ремонт і перетяжка меблів. Але якщо говорити тільки про оббивку меблів, то ціна цієї послуги формується на основі вартості матеріалу, який вибирає клієнт. У загальну вартість включається ціна матеріалу, вартість послуг майстра, перевезення меблів в майстерню і назад, складання та розбирання меблів при їх перевезенні, підйом меблів на потрібний поверх (у разі відсутності ліфта в будинку).

При певних умовах ціна може бути знижена, якщо наприклад клієнт робить комплексне замовлення на оббивку декількох предметів меблів. Якщо клієнт надає власні матеріали, то відповідно і ціна формується зовсім за іншим принципом. Орієнтовна вартість послуг фахівців фабрики меблів "Меблі-Сервіс" вказана на головній сторінці офіційного сайту компанії. Всі інші питання стосовно оббивки меблів, їх перетяжки і ремонту рекомендується дізнаватись у наших консультантів, зателефонувавши по одному з контактних телефонів, які вказані на сайті, або ж написавши нам на пошту, використовуючи E-Mail.

Оббивка м'яких меблів - це:

Економія грошей

Економія грошей

Економія часу

Економія часу

Унікальний дизайн

Унікальний дизайн

Зручність і комфорт

Зручність і комфорт

Потрібна сучасна оббивка м'яких меблів недорого?

Фабрика меблів «Меблі-Сервіс» зробить все на самому найвищому рівні: швидко, дешево і якісно

Оббивка меблів Київ

Оббивка м'яких меблів в фото

Оббивка дивана

Оббивка дивана

Оббивка крісла

Оббивка крісла

Оббивка офісного дивана

Оббивка офісного дивана

Оббивка кухонного куточка

Оббивка кухонного куточка

Контакти

  • м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія меблевої фабрики "Вісмут")
  • +38(044)3388777
  • +38(098)9298777
  • mebel-service@ukr.net

Маршрут

Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»

Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка


Телефон +38 (095) 715-90-10