Перетяжка офісного стільця

Перетяжка офісних крісел Київ

Перетяжка офісного стільця як правило обмежується заміною поролону, тканинною оббивкою і фарбуванням ніжок. При бажанні, зі звичайного офісного стільця можна зробити і стильне крісло, але виходячи з ціни даного виду робіт для такого дешевого виробу – це вважається недоцільним.

Ремонт офісного крісла вимагає наявності наступних матеріалів:

 1. Поролон, або пінополіуретан товщиною 2-3 см.
 2. Тканина для оббивки стільця: жаккард, флок, велюр, рогожка і т.д.
 3. Синтепон.
 4. Фанера.
 5. Саморізи і скоби.
 6. Клей.

Ціни на перетяжку офісних крісел та стільців

Послуга Ціна
Офісний стілець від 350 грн.
Офісне крісло від 1200 грн.

Чому оббивку офісних стільців замовляють у нас?

Ціна перетяжки у нас в середньому на 10-15% нижче ніж у конкурентів

Замовлення виконується протягом 1-3 днів в фабричних умовах

Ми надаємо великий вибір високоякісних матеріалів (тканин)

Ми укладаємо офіційний договір і надаємо гарантію

Приклади перетяжки офісних меблів

Перетяжка офісного стільця

Перетяжка офісних стільців Київ

Оббивка офісних стільців

Заміна оббивки офісного стільця

Перетяжка офісних стільців в Києві на фабриці Меблі-Сервіс

Насамперед, майстер розбирає офісний стілець на окремі деталі, відокремлюючи спинку і сидіння від каркаса.

Найчастіше, в офісах використовують недорогі стільці з хромованими ніжками. Тому перш за все, ми перефарбовуємо їх: спочатку протираємо ніжки, видаляємо бруд і старе покриття, знежирюємо, наносимо грунтовку і фарбу. Щоб фарба не здряпувалась з ніжок, ми наносимо кілька шарів грунтовки, і кілька шарів високоякісної фарби. Цей вид робіт звичайно ж можна і не застосовувати, якщо ніжки стільця знаходяться в задовільному стані.

Основна робота полягає в оббивці сидіння і спинки стільця. По суті, від старого стільця залишається тільки фанера (якщо вона не зламана). Все інше меблевий майстер змінює:

 • вирізає поролон (або пінополіуретан) для сидіння і спинки;
 • наклеює поролон (пінополіуретан) на фанеру;
 • поверх поролону кладе синтепон, щоб продовжити термін служби м'якого наповнення виробу, і поліпшити якість укладання тканини;
 • вирізає тканину і оббиває нею сидушку і спинку офісного стільця.

Якщо ж у стільця зламана фанера на сидінні, або спинці, то спочатку тесля виготовляє фанерну підставу для стільця, а потім вже майстер по оббивці меблів виконує всі інші дії.

Матеріали для оббивки офісного стільця (крісла) і ремонту

Тип оббивки Ціна оббивки за метр погонний
Вельвет, велюр, гобелен, жаккард, рогожка, флок, шеніл від 300 грн. (залежить від типу тканини і необхідної кількості тканини для заміни оббивки)
Єкошкіра, шкірозамінник від 300 грн. (залежить від типу матеріалу і необхідної кількості цього матеріалу для заміни оббивки)
Шкіра від 1200 грн. (це найдорожчий матеріал, ціна якого розраховується, як правило, в доларах за 1 квадратний метр)
Синтепон від 20 грн. (використовується в якості проміжного шару між оббивкою і ППУ)
Поролон, пінополіуретан від 50 грн. (залежить від товщини листа)

Перетяжка офісних стільців на дому і на виробництві

Перетяжка офісних стільців відноситься до нескладного виду робіт. Тому, наш меблевий майстер може виконати замовлення прямо у вас в офісі (так би мовити на дому). Але це за умови, що стільці не потрібно перефарбовувати. Адже для того, щоб фарба висохла потрібен час, і стільці повинні бути заховані від пилу та іншого зовнішнього впливу. Якщо виконувати фарбування у вас в офісі, то це створить дискомфорту для співробітників і клієнтів.

Якщо стільців більше двох, то їх простіше буде відвезти в майстерню, ніж виділяти нашому фахівцеві окреме приміщення. У майстерні, з вашими стільцями буде працювати не один майстер, а кілька, що дозволить виконати замовлення набагато швидше.

Якщо виробів трохи і їм потрібна проста перетяжка у вигляді заміни наповнення і тканини, то такий вид робіт цілком можливо виконати і в офісі. Але для якісного виконання своєї роботи, майстру потрібно буде виділити окреме приміщення, або надати йому досить великий простір. Адже він повинен буде десь розмістити свій інструмент і матеріали для оббивки. А також, йому потрібен буде вільний простір для кожної деталі стільця, коли він його розбере і почне перетягувати.

Щоб не створювати вам і вашим клієнтам дискомфорт, а також, щоб забезпечити максимально швидку і якісну перетяжку офісних стільців, ми рекомендуємо завжди робити її тільки у нас на виробництві. Тут ми обладнали всі цехи потрібним інструментом і верстатами, а також створили всі умови для зручної роботи майстра. Тому можете навіть не сумніватися в тому, що перетяжка офісного стільця у нас на виробництві буде виконана якісно і швидко.

Контакти

 • м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія меблевої фабрики "Вісмут")
 • +38(044)3312948
 • +38(095)7159010
 • +38(098)9208777
 • +38(098)9298777
 • mebservicekiev@gmail.com

Маршрут

Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»

Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка

Зона обслуговування: Київ і область

Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.

Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.

Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!

Швидкий
дзвінок
Написати
нам