Перетяжка меблів в Києві

Телефонуйте, щоб замовити перетяжку меблів +38 (044) 3388777, або +38 (098) 9298777

Ціна перетяжки у нас в середньому на 10-15% нижче ніж у конкурентів

Замовлення виконується протягом 1-3 днів в фабричних умовах

Ми надаємо великий вибір високоякісних матеріалів (тканин)

Ми укладаємо офіційний договір і надаємо гарантію

Майстер з перетяжки м'яких меблів

Замовити перетяжку меблів

Перетяжка меблів на фабриці Меблі-Сервіс Київ

Перетяжка меблів Київ

Меблі-Сервіс Київ виконує комплексні роботи по ремонту меблів. Такий вид робіт частіше називають перетяжка меблів і полягає вона в тому, що виконується заміна не тільки зовнішньої тканини предмета меблів (оббивного матеріалу), але і ряд ремонтних робіт, таких як: заміна внутрішнього наповнення м'яких меблів, полірування зовнішніх дерев'яних елементів, заміна зламаних внутрішніх механізмів, заміна фурнітури і інших деталей. Часто перетяжку меблів замовляють не тільки для того щоб здійснити ремонт меблів, а й для того, щоб змінити їх зовнішній вигляд, або поліпшити певні технічні характеристики. Таким чином під перетяжкою меблів мається на увазі весь спектр робіт, спрямованих на ремонт меблів, а також роботи по зміні зовнішнього вигляду меблів, або їх функціональності. Це комплекс найскладніших робіт, виконувати які повинні тільки досвідчені, висококваліфіковані майстри на сучасному обладнанні.

Фабрика меблів Меблі-Сервіс має в своєму розпорядженні прекрасно обладнані цехи по виробництву меблів, майстерні для їх ремонту, найновіше обладнання та досвідчених майстрів. Все це дозволяє виконувати будь-яке замовлення якісно і в максимально стислі сроки.

Ціни на перетяжку меблів

Послуга Ціна

Перетяжка стільця

Стілець з м'яким сидінням (тканина, шкірзамінник) от 105 грн.
Стілець з м'якою спинкою і сидінням (тканина, шкірзамінник) от 180 грн.
Стілецьз м'яким сидінням (під тасьму або стрічкові цвяхи обманки) от 270 грн.
Стілець з м'яким сидінням (натуральна шкіра під декоративні цвяхи) от 600 грн.
Стілець з м'якою спинкою і сидінням (під тасьму або стрічкові цвяхи обманки) от 360 грн.
Стілець з м'якою спинкою і сидінням (натуральна шкіра під декоративні цвяхи) от 1200 грн.
Шкіряний стілець тільки з шкіряним м'яким сидінням от 600 грн.
Шкіряний стілець зі шкіряною м'якою спинкою і шкіряним сидінням от 1200 грн.
Викликати майстра

Перетяжка крісла

Крісло з дерев'яними боковинами от 840 грн.
Крісло з тканинними боковинами от 1200 грн.
Крісло-ліжко от 1650 грн.
Крісло-ліжко з великими боковинами от 1800 грн.
Кожане крісло от 1500 грн.
Шкіряне крісло-ліжко от 1800 грн.
Викликати майстра

Перетяжка дивана

Диван-книжка з дерев'яними боковинами от 1650 грн.
Диван-книжка з тканинними боковинами от 1950 грн.
Диван "євро-книжка" (без боковин, знімний чохол) от 1950 грн.
Диван (розкладка вперед на ніжках) от 2100 грн.
Диван (розкладка вперед викочування) от 1950 грн.
Диван-ліжко складної конструкції от 2550 грн.
Кутовий диван без боковин от 2850 грн.
Кутовий диван з боковинами от 3450 грн.
Офісний шкіряний диван от 2000 грн.
Розкладний шкіряний диван от 2100 грн.
Шкіряний кутовий диван от 3000 грн.
Викликати майстра

Перетяжка софи

Софа з полірованими боковинами (4 подушки: велика і три маленькі) от 1500 грн.
Софа з полірованими боковинами (6 подушок: три великі і три малі) от 1800 грн.
Софа з нестандартним розміром, або боковинами в тканині (4 подушки: велика і три маленькі) от 2100 грн.
Викликати майстра

Перетяжка кухонного куточка

Кухонний куточок з м'якими сидіннями і спинками от 1350 грн.
Кухонний куточок з нестандартними розмірами, обробкою, або твердими частинами в тканині от 1950 грн.
Шкіряний кухонний куточок от 1950 грн.
Викликати майстра

Перетяжка ліжка

Перетяжка матраца розкладного ліжка (заміна поролону, ППУ, синтепону та ін.) от 1200 грн.
Заміна вбудованого матраца от 600 грн.
Заміна розкладного механізму ліжка (механізму трансформації) от 600 грн.
Заміна бруса в каркасі ліжка от 400 грн.
Зміцнення каркаса ліжка от 350 грн.
Заміна і установка ніжок в ліжку от 300 грн.
Усунення скрипу ліжка от 300 грн.
Заміна ламелей в ліжку от 250 грн.
Ремонт висувних ящиків для білизни от 250 грн.
Викликати майстра

Перетяжка матраца

Односпальні матраци от 1200 грн.
Двоспальні матраци от 1650 грн.
Матраци на дерев'яному каркасі от 1200 грн.
Палітурні матраци от 2550 грн.
Викликати майстра

Транспортування меблів в ательє для перетяжки

Ціна транспортування включає в себе складання та розбирання меблів, а також її винесення і занос. 350 грн.
Викликати майстра

Вартість перетяжки меблів

На жаль, сформувати Прайс-лист на перетяжку меблів і чітко вказати вартість перетяжки конкретного предмета меблів неможливо. Це обумовлено тим, що кожен предмет меблів, не дивлячись на схожість будови має свої особливості і різний ступінь пошкоджень. Навіть якщо є дві однакові моделі диванів, або дві однакові моделі крісел, то ціна їх перетяжки може кардинально відрізнятися. Наприклад, в одному дивані досить тільки замінити оббивний матеріал, а в іншого потрібні і заміна матеріалу і заміна пружинного блоку, або в одному кріслі пошкоджено тільки шкіряне покриття, яке слід замінити, а в іншого є вм'ятини на внутрішньому наповненні, що виникли в результаті тривалого використання і під впливом важкої ваги. Ціна таких робіт буде різною, оскільки на їх виконання потрібні різні витрати часу. Також при формуванні ціни найважливішою складовою є вартість матеріалу та деталей, які використовуються при перетягуванні. Наприклад, перетягнути диван штучною шкірою буде значно дешевше ніж виконати перетяжку цього ж дивана натуральною шкірою.

Звичайно ж ми розробили приблизний прайс на перетяжку меблів, в якому вказали орієнтовну ціну перетяжки окремих предметів. Але щоб дізнатися остаточну вартість ремонту і перетяжки конкретного предмета меблів слід його ретельно вивчити і оглянути. Навіть по фото майстри компанії Меблі-Сервіс можуть вказати лише приблизну вартість робіт. Це пов'язано з тим, що дуже часто ми не бачимо внутрішнього стану меблів і думаємо, що для ремонту досить тільки замінити оббивний матеріал, а насправді виявляється, що внутрішнє наповнення також застаріло і потребує заміни.

Найоптимальніший спосіб дізнатися скільки коштує перетяжка меблів в Києві, це викликати майстра компанії Меблі-Сервіс додому. Він огляне предмет меблів, озвучить ціну і запропонує укласти договір. Після укладення договору, клієнт здійснює передоплату, і майстер приступає до роботи. Виконавши перетяжку меблів, майстер передає клієнту акт виконаних робіт і відремонтований предмет. Клієнт отримує свої меблі, перевіряє їх і проводить остаточну оплату.

Приклади та фото перетяжки меблів

Перетяжка стільців

Перетяжка стільцівПоширені проблеми. Найбільш проблемними місцями в стільцях є ніжки і оббивка сидінь. В результаті тривалого використання оббивка сидінь і спинок зношується, у багатьох місцях з'являються розриви матеріалу, частково можуть вилазити пружини. Так як деякі люди звикли ще й кататися на стільцях, то часто ламаються ніжки. Дерев’яний каркас може бути розхитаний, або пошкоджений.

У чому полягає перетяжка стільця. Виконується перетяжка спинки і сидіння новою тканиною, проводиться заміна пружинного блоку, проводиться полірування і зміцнення дерев’яного каркаса. Після перетяжки стільці мають шикарний зовнішній вигляд і повністю придатні для експлуатації.

Перетяжка шкіряного дивана

Перетяжка шкіряного дивана

Поширені проблеми. Сидіння, спинка та підлокітники мають значні потертості. Шви порвані. Чітко видно прогини в різних місцях дивана.

У чому полягає перетяжка дивана. Замінюється внутрішній наповнювач дивана. Оббивка дивана замінюється на нову шкіру того ж кольору що був спочатку, або на будь-який інший колір, який обирає замовник. Також можна замінити шкіряну оббивку на тканину.

Перетяжка ресторанних м’яких меблів

Перетяжка ресторанних м’яких меблів

У ресторанах, кафе, барах і багатьох інших подібних закладах м’які меблі, такі як кутові дивани і крісла, використовується більш активно ніж домашні меблі. Тому і термін експлуатації таких меблів значно коротший. Оббивна тканина швидко тьмяніє, затирається і рветься, шкірозамінник тріскається, шкіра також затирається і тьмяніє, внутрішнє наповнення просідає і деформується. В такому випадку адміністратор залу, або керуючий закладом оформляє замовлення на перетяжку меблів в фабриці меблів Меблі-Сервіс. Майстри компанії вивозять предмети меблів, які підлягають ремонту в майстерню і виконують перетяжку. В ході перетяжки, виконується заміна внутрішнього наповнення, заміна оббивної тканини, заміна фурнітури і ремонт зламаних, або пошкоджених елементів.

Перетяжка крісел

Перетяжка кріселПоширені проблеми. Незалежно від того яким матеріалом оббите крісло (тканиною, шкірою, або шкірозамінником) при його тривалій експлуатації сидіння, спинка і підлокітники повністю затираються. Це призводить до розривів тканини. Також дуже часто просідає поролон, який використовується як внутрішнє наповнення крісла.

У чому полягає перетяжка крісла. Виконується заміна поролону в сидінні і змінюється оббивний матеріал. За бажанням клієнта можна змінити оббивний матеріал. Наприклад, якщо спочатку крісло було обтягнуте шкірою, то його можна оббити тканиною, або шкірозамінником. Після перетяжки, крісла виглядають як нові. Сидіти в таких кріслах зручно і комфортно.

Перетяжка дивана з тканинною оббивкою

Перетяжка дивана

Поширені проблеми. Матеріал оббивки затерся і потьмянів. Спостерігаються розриви швів. Поролон всередині дивана зім’ятий. Є западини. При експлуатації диван скрипить.

У чому полягає перетяжка дивана. Виконується повна заміна поролонового наповнювача і пружин, які скриплять. Можлива заміна всього блоку пружин. Сам диван перетягується новою тканиною, яку вибирає клієнт.

Перетяжка кухонного куточка

Перетяжка кухонного уголка

Кухонні куточки дуже схожі на кутові дивани і можуть бути як цільними, так і модульними. Найчастіше в кухонних куточках, як і у всіх вищезгаданих предметів затирається оббивний матеріал, з'являються розриви тканини, тріскається штучна шкіра (якщо куточок оббитий штучною шкірою), псується внутрішнє наповнення, ламаються підйомні механізми (якщо куточок сконструйований з нішею для посуду і іншого приладдя) . Перетяжка кухонного куточка полягає в усуненні всіх перелічених дефектів. Якщо потріскалася штучна шкіра, то її міняють, якщо з’явилися западини через просідання наповнювача, то змінюють внутрішнє наповнення. Також, якщо каркас кухонного куточка виконаний з дерева, то його можна відполірувати і зміцнити, що зробить виріб більш свіжим і надійним.

Контакти

  • м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія меблевої фабрики "Вісмут")
  • +38(044)3388777
  • +38(098)9298777
  • mebel-service@ukr.net

Маршрут

Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»

Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка


Телефон +38 (095) 715-90-10