Тримісне ліжко Олігарх Білий – це дитяче двох'ярусне ліжко Преміум класу, яке має більш широкий нижній ярус і стандартний верхній. Ліжко розраховане для двох або трьох дітей, так як на нижньому ярусі можуть спати дві дитини, а на верхньому - одна. При виробництві цієї моделі використовуються тільки натуральні матеріали. Це забезпечує надійність ліжка в плані нешкідливості. Воно не несе шкоди здоров'ю людини і абсолютно безпечне для дитини. Конструкцією двоярусного тримісного ліжка Олігарх Білий передбачені борти для верхнього ярусу. Вони забезпечують захист дитини від падіння під час відпочинку і сну. Для нижнього ярусу борти не передбачені і під замовлення не виробляються. Також в загальну комплектацію ліжка входять нижні висувні ящики.
При виробництві цієї моделі використовують найякісніше натуральне дерево, всі вузлові елементи ліжка надійно кріпляться і мають підвищену міцність, фарба сертифікована.
| Тип виробу | Ліжко двоярусне |
| Тип за спальним розміром | Двоспальне, трьохспальне |
| Розмір спального місця верхнього ярусу | 900х1900 мм или 900х2000 мм |
| Розмір спального місця нижнього ярусу | 1200х1900 мм, 1400х1900 мм, 1200х2000 мм, 1400х2000 мм |
| Висота загальна | 1750 мм |
| Висота між ярусами | 950 мм |
| Матеріал | Дерево сосна |
| Колір | Білий (відтінок ближче до слонової кістки, ніж до сніжно білого) |
| Комплектація | З ящиками, з бортиками |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |
| Інструкція зі збирання ліжка | Завантажити/Подивитися |
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!