Дитяче ліжко Лія виготовляється з натурального дерева і призначене для дітей віком від 3-ох років. Завдяки можливості виготовлення ліжка під замовлення, воно може бути зроблене в будь-якому кольорі, з ящиками, або без ящиків і з чотирма на вибір варіантами розміру спального місця: 70x140 см, 80х160 см, 80х190 см, 90х190 см. Це робить дану модель односпальних дитячих ліжок дуже популярною і затребуваною. Під замовлення, ліжко може бути доповненим нижнім висувним ящиком, розділеним перегородкою. Захисні борти ліжка становлять 1/3 від загальної довжини виробу.
Ліжко для дітей Лія може бути встановлене як в дитячій кімнаті хлопчика, так і в дитячій кімнаті дівчинки.
Останнім часом, особливою популярністю стали користуватись ліжка для дівчаток білого і рожевого кольору. Ці кольори також іноді просять скомбінувати. Ліжко для хлопчиків краще замовляти в кольорах вільха, венге, або горіх (темний, або світлий).
| Тип виробу | Ліжко дитяче |
| Тип за спальним розміром | Односпальне |
| Розмір спального місця | 70x140 см, 80х160 см, 80х190 см, 90х190 см |
| Висота від підлоги до верхньої точки ліжка | 80 см |
| Висота від підлоги до царги | 18 см |
| Вигин біля голови та узніжжя | +9 см з кожної сторони (тобто +18 см до довжини спального місця) |
| Габаритна ширина ліжка | для спального місця шириною 70 см + 6 см царги з боків + 6 см бортики з боків = 82 см |
| Поглиблення для матраца | 7 см (але зазвичай, матрац кладуть з висотою більше 15 см) |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків, або з ящиками (на вибір) |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!