Односпальне ліжко Економ з сосни відноситься до категорії ліжок економ класу. Воно коштує недорого і тому користується високою популярністю у людей, що мають обмежений бюджет. При цьому, низька ціна ліжка ні в якому разі не занижує його якість. Це комфортне ліжко з натурального дерева, яке здатне задовольнити всі основні потреби людини під час відпочинку і сну. Під замовлення ліжко може бути виготовлене в будь-якому кольорі і будь-якого розміру, але на виробництво ліжка за індивідуальним замовленням можуть знадобитися додаткові витрати і тому кінцева ціна виробу може бути збільшена.
У нас дане ліжко виготовляється з основними розмірами спального місця: 80х190 см, 90х190 см, 80х200 см, 90х200 см, 160х200 см, 180х200 см. Стандартний колір – сосна (дерево покривається прозорим лаком і в результаті ліжко має натуральний колір того дерева з якого виготовляється).
Дана модель чудово підходить для готелів, гуртожитків, хостелів, заміських будинків для туристів і відпочиваючих.
| Тип виробу | Ліжко |
| Тип за спальним розміром | Односпальне, Полуторне, Двоспальне |
| Розмір спального місця | 80х190 см, 90х190 см, 80х200 см, 90х200 см, 160х200 см, 180х200 см |
| Габаритний розмір | 88х198 cм, або 98х208 cм |
| Висота біля голови | 63 см |
| Висота біля ніг | 35 см |
| Матеріал | Дерево сосна |
| Стандартний колір | Сосна |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!