Каріна Люкс Одноярусна – це дитяче ліжко з дерева, яке вже понад 20 років є явним флагманом за рівнем продажу серед дитячих дерев'яних ліжок в Україні. Це класичне ліжко, у якого немає нічого зайвого. Простота і висока якість – ось головні особливості цього виробу. Звичайно ж не варто забувати і того, що ліжко Каріна Люкс виготовляється тільки з натуральних матеріалів, що робить його абсолютно нешкідливим і безпечним для дитини.
Одноярусне ліжко Каріна Люкс Односпальна виготовляється з вільхи та має стандартний розмір спального місця - 80х190 см. Габарити ліжка – 88х198х95 см. (Ширина, довжина, висота). Ящики і борти в стандартну комплектацію не включаються, але їх можна замовити додатково. Також є можливість замовити фарбування (тонування) ліжка в будь-який колір по RAL.
Таким чином, ліжко Каріна Люкс може бути придбане як для дівчинки, так і для хлопчика і встановлене в дитячу кімнату як маленької дитини (з бортами), так і підлітка (без бортів). Під замовлення можна виготовити ліжко Каріна Люкс будь-якої довжини, ширини, висоти.
| Тип виробу | Ліжко підліткове, дитяче |
| Тип за спальним розміром | Односпальне |
| Розмір спального місця | 80х190 см |
| Габаритний розмір | 88х198 см |
| Висота | 95 см |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків або з ящиками, з бортами або без бортів (на вибір) |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!