Ремонт офісного крісла в фабриці Меблі-Сервіс Київ

Ремонт офісного крісла

Ремонт офісного крісла – це дуже непросте завдання. У цій статті ми розглянемо які основні поломки виникають в ході експлуатації офісних крісел і які роботи виконують майстри фабрики Меблі-Сервіс Київ з метою усунення цих поломок і повернення кріслам колишньої зручності і комфортабельності, а також для того, щоб надати їм вигляд нового виробу. Крім цього розглянемо найбільш поширені питання стосовно оббивки офісного крісла, або його ремонту і постараємося дати відповідь на питання скільки коштує оббивка офісного крісла, так як саме заміною оббивного матеріалу офісного крісла найчастіше цікавляться відвідувачі сайту Меблі-Сервіс.

Відразу ж хотілося б відзначити, що в цій статті ми об'єднаємо такі поняття як офісне крісло і комп'ютерне крісло, так як фактично це однотипні крісла, які часто мають однакову структуру, форму і характер пошкоджень (поломок).

У чому полягає ремонт офісного крісла

Перше що хотілось би відзначити, це те, що характер поломок офісних крісел може бути найрізноманітнішим і в цьому випадку все залежить від того з якого матеріалу виготовлено крісло для офісу. Давайте умовно розділимо офісні крісла на крісла для офісу з дерева і крісла для офісу з металу, пластику та інших матеріалів. Дерев'яне офісне крісло, найчастіше зазнає таких пошкоджень: знос, або розрив оббивного матеріалу, пошкодження, або поломка дерев'яного каркаса крісла, поломка, або пошкодження підлокітників. Відповідно, ремонт таких офісних крісел найчастіше полягає в заміні облицювального матеріалу і реставрації каркаса (поліруванні і покритті лаком дерев'яної поверхні, заміні і зміцненні зламаних дерев'яних елементів і т д.). Офісні крісла, каркас яких виконаний не з дерева (з пластика, металу та ін.) найчастіше вимагають наступних робіт по ремонту: заміна фурнітури (зламаних роликів, коліщаток, пневматичного амортизатора і т. д.), або оббивка офісного крісла (заміна облицювального матеріалу). Також у таких крісел часто ламаються хрестовини і підлокітники, які не підлягають ремонту і єдиний варіант ремонту таких крісел – це заміна зламаної хрестовини, або підлокітника.

Скільки коштує ремонт офісного крісла

Як уже не раз згадувалося у багатьох статтях сайту Меблі-Сервіс, відразу ж сказати точно скільки буде коштувати виконання тих, чи інших робіт по ремонту меблів неможливо по ряду причин, і головна з них – це відсутність повної інформації про об'єкт, який необхідно відремонтувати. Перш ніж сказати скільки коштує ремонт офісного крісла: заміна облицювання, заміна роликів, хрестовини, або інших елементів, майстер повинен оглянути крісло. Не завжди ремонт комп'ютерного крісла, або крісла для офісу полягає у виконанні тільки одного виду робіт. Іноді, щоб крісло стало дійсно якісно відремонтованим, потрібно виконати цілий комплекс ремонтних робіт і по фото визначити повний обсяг відновлювальних заходів просто неможливо.

Зараз ми наведемо для прикладу кілька питань, заданих клієнтами перед оформленням замовлення в фабриці Меблі-Сервіс і для наочності докладемо фото комп'ютерного крісла, які вони хотіли відремонтувати у нас. Відразу ж варто відзначити що в основному на нашу електронну пошту приходять питання про вартість заміни облицювального матеріалу комп'ютерного, або офісного крісла, тому якщо у вас така ж проблема, як і у клієнтів з цієї статті, то відповідь на ваше запитання буде стандартним.

Скільки коштує ремонт офісного кріслаПитання 1: Привіт, Ви займаєтеся реставрацією офісних крісел? Потрібно перетягнути шкірозамінником. Яка вартість і терміни? Фото офісного крісла додається.

Відповідь: Доброго дня, перетяжка крісла шкірзамінником буде коштувати орієнтовно від 1800 грн. до 2100 грн. залежно від якості шкірозамінника. Термін виконання робіт 2-3 робочих дня.

Питання 2: Добридень! Мені потрібно зробити перетяжку мого крісла, фото у вкладенні. Скільки буде коштувати робота і по часу?

Відповідь: Доброго дня, перетяжка офісного крісла буде коштувати орієнтовно від 1500 до 2100 грн., В залежності від якості шкірозамінника, термін виконання робіт приблизно 2-3 робочих дня.

Сподіваємось, що ця стаття була корисною для вас і допоможе зрозуміти скільки коштує ремонт офісного крісла на фабриці Меблі-Сервіс Київ і як формується ціна на оббивку комп'ютерного крісла. Ціна, зазначена у відповідях клієнтам, актуальна станом на квітень 2020 року, коли власне і задавались питання щодо перетяжки офісного крісла.

Контакти

  • м. Київ, Троєщина, вул. Гійома Де Боплана 2 (колишня вул. БОЖЕНКО, територія меблевої фабрики "Вісмут")
  • +38(044)3388777
  • +38(098)9298777
  • mebel-service@ukr.net

Маршрут

Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»

Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка

Швидкий
дзвінок
Написати
нам