Чердак – це дитяче двоярусне ліжко, яке має одне спальне місце на другому ярусі і вільну зону на нижньому - першому. У цій зоні можна компактно розмістити комп'ютерний, або письмовий стіл (приклад на фото). Також можна розмістити будь-які інші меблі (невелику шафку, комод, тумбу і т. д.). Це дозволяє значно заощадити простір в дитячій кімнаті і в цілому максимально раціонально використовувати особливості планування приміщення.
Під замовлення ми можемо виготовити ліжко з нестандартними, будь-якими розмірами. Також є можливість замовити будь-який колір з таюлиці кольорів RAL. Стандартний колір ліжка - вільха.
Ми намагаємося регулярно оновлювати свій каталог фотографій і для наочності та зручності вибору надаємо фото виробів в різних тонуваннях. Це дає можливість купити саме таку модель, яка ідеально увіллється у внутрішній інтер'єр і дизайн саме вашої кімнати.
Ящики до цієї моделі не передбачені. Матраци можна замовити тут же - на сайті фабрики Меблі-Сервіс (під описом представлені найбільш популярні матраци, які рекомендовані саме до цього товару).
| Тип виробу | Ліжко двоярусне |
| Тип за спальним розміром | Односпальне |
| Розмір спального місця | 800х1900 мм, 800х2000 мм |
| Габаритний розмір ліжка | 880х1980 мм, 885х2115 мм |
| Висота загальна | 1800 мм, 1900 мм |
| Висота до початку верхнього ярусу | 1400 мм, 1380 мм |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків, з бортиками |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!