Сучасне двоярусне ліжко Каріна Люкс Тріо по дизайну ідентичне звичайному ліжку Каріна Люкс, але його особливістю є наявність додаткового, висувного спального місця. Таким чином можна зробити висновок, що ліжко Каріна Люкс Тріо - це двоярусне тримісне ліжко, ширина якого не перевищує ширину будь-якого іншого звичайного двоповерхового ліжка з двома спальними місцями. Завдяки такій конструкції досягається максимальна економія вільного місця в дитячій кімнаті, а можливість тонування ліжка в будь-який колір по RAL дозволяє підібрати не тільки компактне ліжко, а ще й ліжко, яке підходить під будь-який інтер'єр приміщення.
| Тип виробу | Ліжко двоярусне |
| Тип за спальним розміром | Трьохспальне |
| Розмір спального місця | 800х1900 мм |
| Розмір нижнього додаткового (висувного) спального місця | 700х1800 мм |
| Габаритний розмір | 880х1980 мм |
| Висота ліжка | 1800 мм |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків (замість ящиків додаткове спальне місце), захисні бортики |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Висота матраца для висувного спального місця не повинна перевищувати 105 мм (10,5 см).
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!