Дана модель ліжка виробляється з натурального дерева Бук, яке покривається лляною олією (без використання лаку). Ліжка з бука цінніші ніж ліжка з вільхи, тому що бук є однією з найкращих порід дерева для виробництва ліжок. Це дерево відрізняється хорошою міцністю, має дуже гарний колір, а також однорідну структуру. Ліжка з бука служать довго і не втрачають свій первинний вигляд.
Варто також відзначити що ліжко Олігарх Еко Бук продається разом із захисними бортиками, тільки для верхнього ярусу та з висувними ящиками. Для нижнього ярусу захисні бортики не передбачені і під замовлення не виготовляються.
| Тип виробу | Ліжко двоярусне |
| Тип за спальним розміром | Двоспальне, трьохспальне |
| Розмір спального місця верхнього ярусу | 900х1900 мм |
| Розмір спального місця нижнього ярусу | 1200х1900 мм або 1400х1900 мм |
| Висота ліжка | 1750 мм |
| Відстань між ярусами | 950 мм |
| Матеріал | Дерево бук |
| Колір | Бук (ліжко покрите лляною олією) |
| Комплектація | З ящиками, з бортиками для верхнього ярусу |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |
| Інструкція зі збирання ліжка | Завантажити/Подивитися |

Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!