Дитяче ліжко Ярік Два Яруси – це якісне двоповерхове ліжко з масиву вільхи. Фасади ліжка робляться з МДФ і фарбуються під замовлення в чотири основні кольори: білий, блакитний, салатовий (або зелений), та рожевий. Конструкція цієї моделі дозволяє легко трансформувати виріб в два повноцінних одноярусних дитячих ліжка. Можна замовити тонування (фарбування) ліжка в будь-який колір по RAL і встановлення сходів з правого, або з лівого боку. Фарбування ліжка здійснюється поліуретановим лаком. Нижні висувні ящики на коліщатах включені в загальну комплектацію виробу, тому в нашому меблевому магазині вказана ціна ліжка з ящиками.
| Тип виробу | Ліжко двоярусне |
| Тип за спальним розміром | Двоспальне |
| Розмір спального місця | 80х190 см |
| Габаритний розмір | 88х198 см |
| Висота ліжка | 170 см |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Колір фасадів | Білий, блакитний, салатовий (або зелений), рожевий |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | З ящиками, з бортиками |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!