Дерев’яна лавка Ясен ця елегантний виріб з натурального дерева, який стане ідеальним доповненням до будь-якого інтер'єру. Дерево ясен відоме своєю міцністю та довговічністю, що робить цю лавку надійним та довговічним елементом любого простору.
Одна з ключових особливостей цієї лавки – наявність ящика для речей під сидінням. Він не тільки забезпечує зручне місце для зберігання різноманітних предметів, але й допомагає підтримувати порядок в оселі.
Стандартна лавка виготовляється без підлокітників. Проте, якщо ви бажаєте додати більше комфорту, то можна замовити лавку з підлокітниками. Це зробить її ще більш зручною. Крім того, лавка доступна в різних кольорових варіантах, таких як білий, ванільний або будь-який інший з палітри кольорів RAL. Таким чином, ви можете підібрати ідеальний колір для вашого інтер'єру.
| Характеристика | Значення |
|---|---|
| Бренд | Меблі-Сервіс Київ |
| Тип виробу | Лавка з натурального дерева |
| Матеріал | Дерево Ясен |
| Особливості | Наявність ящика для речей під сидінням |
| Колір | Ясен (дерево покривається лаком) |
| Додаткові варіанти кольору | Білий, Ваніль, будь-який інший колір по RAL (тонування) |
| Довжина | 100 см (можливе збільшення до 250 см під замовлення) |
| Глибина | 50 см |
| Висота з урахуванням спинки | 100 см |
| Висота сидіння | 45 см |
| Стандартна комплектація | Без підлокітників |
| Додаткова комплектація | З підлокітниками |
| Термін виготовлення на замовлення | 20-30 днів |
| Вартість збільшення лавки | +700 грн за кожні 10 см |
| Передоплата при доставці по Україні | 45% від суми замовлення |
| Країна виробник | Україна |

Увага!
Виробник може без попередження змінити конструкцію виробу. Тому, важливі для вас характеристики, обов’язково уточнюйте у менеджера під час підтвердження замовлення, або перед оформленням покупки.
Зовнішній вигляд товару може відрізнятися від того який показано на фото.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!