Кухонна лавка Валентин виготовляється під замовлення з будь-яким розміром. Можна виготовити лавку двомісну, можна — тримісну, а можна зробити і більш довгу. Все залежить від розміру вашої кухні.
Така лавка з дерева ідеально підходить для маленької кухні. Адже найчастіше, в великій кухні ми ставимо кухонний куточок. А ось тим, у кого маленька кухня, кухонний куточок ставити не раціонально, так як він буде займати дуже багато місця, або взагалі не зможе поміститися. І от якраз невелика кухонна лавка Валентин є відмінним рішенням даної проблеми.
Під замовлення, кухонна лавка робиться з вільхи, дуба, або ясена. Відповідно стандартний колір виробу: вільха, дуб, або ясен. Але є можливість замовити фарбування дерева в будь-який колір по RAL.
Тканину для оббивки кухонної лавки ви можете вибрати самостійно з дуже великого асортименту меблевих тканин. Так ви отримаєте дуже гарний виріб, який і по дизайну і за розміром ідеально підійде саме вашій кухні.
| Тип виробу | Лавка кухонна |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина посадочного місця | 400 мм |
| Матеріал | Дерево вільха, дуб, ясен |
| Стандартний колір дерева | Дерево вільха, дуб, ясен (колір того дерева з якого виготовлено каркас) |
| Додаткові варіанти кольору дерева | Світлий горіх, темний горіх, каштан, палісандр, тик, червоне дерево, вишня, орегон, любий по таблиці RAL |
| Матеріал оббивки | Велюр, флок, шеніл, гобелен, жакард, рогожка, шкірозамінник |
| Колір матеріалу | Будь-який на вибір |
| Наповнювач | Пінополіуретан високої щільності |
| Наявність ніші для посуду і речей | Так |
| Механізм підйому | Пружинний |
| Можливість замовити нестандартні розміри | Так (ціна збільшення 420 грн за кожні 10 см) |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення лавки по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!