Двоспальний каркас ліжка «Економ-2» виготовляється з металевого профілю 20х30х1,2 мм. В якості основи використовуються ламелі, відстань між якими становить 6,5 см.
Профіль каркаса покривається порошковою фарбою чорного кольору.
Каркас ліжка без ніжок (опор).
| Тип виробу | Каркас ліжка |
| Серія | Економ |
| Тип за спальним розміром | Двоспальний |
| Розмір спального місця | 1200х1900 мм, 1400х1900 мм, 1600х1900 мм, 1800х1900 мм, 1200х2000 мм, 1400х2000 мм, 1600х2000 мм, 1800х2000 мм, 2000х2000 мм |
| Матеріал профілю | Метал |
| Колір профілю | Чорний |
| Розмір профільної труби | 20х30 мм |
| Ніжки | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Кількість ламелей | 14-15 шт |
| Відстань між ламелями | 65 мм |
| Допустиме навантаження | до 130 кг |
| Розмір, мм. | Ціна, грн. |
|---|---|
| 1200х1900 | 2714 |
| 1400х1900 | 2863 |
| 1600х1900 | 2985 |
| 1800х1900 | 3147 |
| 1200х2000 | 2782 |
| 1400х2000 | 2917 |
| 1600х2000 | 3052 |
| 1800х2000 | 3201 |
| 2000х2000 | 5050 |
Примітка!
Можливе виготовлення каркасу за індивідуальними розмірами. У такому разі ціна прораховується індивідуально.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Деякі характеристики і зовнішній вигляд виробу можуть відрізнятись від тих, що вказані на сайті. Тому рекомендуємо уточнювати у менеджера важливі для вас параметри при оформленні замовлення.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!