Односпальний каркас ліжка «Стандарт-2» виготовляється з металевого профілю 30х30 мм. В якості основи використовуються ламелі, відстань між якими становить 4,5 см.
Профіль каркаса покривається порошковою фарбою чорного кольору. Каркас ліжка без ніжок!
| Тип виробу | Каркас ліжка |
| Серія | Стандарт |
| Тип за спальним розміром | Односпальний |
| Розмір спального місця | 800х1900 мм, 900х1900 мм, 800х2000 мм, 900х2000 мм |
| Матеріал профілю | Метал |
| Колір профілю | Чорний |
| Розмір профільної труби | 30х30 мм |
| Ніжки | Ні |
| Основа | Ламелі |
| Кількість ламелей | 17-18 шт |
| Відстань між ламелями | 45 мм |
| Допустиме навантаження | до 130 кг |
| Розмір, мм. | Ціна, грн. |
|---|---|
| 800х1900 | 2050 |
| 900х1900 | 2145 |
| 800х2000 | 2078 |
| 900х2000 | 2172 |
Примітка!
Можливе виготовлення каркасу за індивідуальними розмірами. У такому разі ціна прораховується індивідуально.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Деякі характеристики і зовнішній вигляд виробу можуть відрізнятись від тих, що вказані на сайті. Тому рекомендуємо уточнювати у менеджера важливі для вас параметри при оформленні замовлення.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!