Стілець МС-Тріумф - це сучасний дерев'яний предмет меблів для кухні, або будь-якого іншого приміщення в будинку (квартирі). Ми, як виробник стільців даного модельного ряду, гарантуємо їх якість і зручність.
Кухонний дерев'яний стілець МС-Тріумф може бути виготовлений на замовлення з м'яким, або твердим сидінням. Якщо стілець виготовляється з м'яким сидінням, то основа робиться з ДСП, в якості наповнення використовується поролон підвищеної щільності, а в якості оббивки - тканина, яку вибирає замовник з широкого спектру зразків.
Якщо покупець оформляє замовлення на виготовлення стільця з твердим сидінням, то в такому випадку для формування основи використовується масив дерева.
На вибір клієнта надається три види дерева з якого можна виготовити стілець МС-Тріумф: вільха, ясень, дуб. Також маємо в наявності великий вибір різноманітних тканин, які різняться кольором, малюнком і типом матерії. При бажанні можемо покрити стілець тонуванням, або фарбою будь-якого кольору.
Великий вибір тканин для оббивки сидіння і спинки стільця, а також можливість вибрати колір, який потрібен конкретному покупцеві, дозволяє вибрати і купити меблевий виріб, який підійде для будь-якого приміщення і під будь-яке внутрішнє оформлення будинку (квартири). Стілець МС-Тріумф найчастіше купують в комплекті з кухонним столом, або кухонним куточком.
Відмінними характеристиками наших дерев'яних стільців є їх надійність, міцність і довговічність. Елегантний вигляд, зручність використання і якісна збірка стільця МС-Тріумф зачарує ваших домочадців і гостей.
| Тип виробу | Стілець |
| Тип сидіння | М’яке або тверде (на вибір) |
| Тип спинки | М’яка або тверда (на вибір) |
| Дерево | Вільха, ясень, дуб (на вибір) |
| Ширина сидіння | 470 мм |
| Висота до сидіння | 490 мм |
| Висота по спинці | 1010 мм |
| Стандартний колір | Вільха, дуб, ясень (колір того дерева з якого виготовляється стілець) |
| Додаткові варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Матеріал (якщо стілець з м’яким сидінням) | Велюр, флок, шеніл, гобелен, жакард, рогожка, шкірозамінник |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення стільця по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Мінімальне замовлення – 4 стільця.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!