Дитяче ліжко Софі запущене у виробництво фабрикою меблів Меблі-Сервіс Київ у 2018 році. Ця модель була створена на основі ліжка для дітей Лія. Так само як і ліжко Лія, у моделі "Софі" є два захисних бортика, розмір яких становить 1/3 від загальної довжини виробу. За бажанням замовника можна виготовити ліжко з бортиками розміром 1/2 від довжини ліжка. Також іноді просять зробити під замовлення ліжко з одним бортиком на всю довжину виробу, а другим бортиком з розміром 1/3, або 1/2 від довжини ліжка. Таким чином, через інтернет-магазин меблів Меблі-Сервіс можна замовити дитяче ліжко з дерева Софі з абсолютно різними варіаціями захисних бортів.
Великий вибір варіантів розміру спального місця ліжка Софі дозволяє підібрати ліжко для дитини будь-якого віку. Це і багато іншого роблять модель Софі однією з найпопулярніших і практичних підліткових ліжок нашого часу. На фото представлено ліжко білого кольору розміром 900х2000 мм. з ящиками на коліщатках і з бортиками розміром 1/3 від довжини ліжка.
| Тип виробу | Ліжко дитяче |
| Тип за спальним розміром | Односпальне |
| Розмір спального місця | 700х1400 мм, 800х1600 мм, 800х1900 мм, 900х1900 мм, 900х2000 мм |
| Висота узголів'я | 740 мм |
| Висота узніжжя | 600 мм |
| Висота від підлоги до ламелей | 250 мм |
| Висота бортиків | 360 мм |
| Матеріал | Дерево вільха |
| Стандартний колір | Вільха |
| Інші варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Комплектація | Без ящиків, або з ящиками (на вибір) |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення ліжка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!