Кухонний куточок Кожзам Червоний — це дуже якісний і стильний виріб, нашого власного виробництва. Під замовлення, цей куточок робиться з вільхи, дуба, або ясена. Відповідно, стандартний колір дерева кухонного куточка — вільха, дуб, або ясен. Але при бажанні, ви можете замовити його фарбування в будь-який колір по RAL.
Як зрозуміло з назви цього виробу, м'яка частина кухонного куточка обтягується шкірзамінником червоного кольору. Але при потребі, можна замовити перетяжку куточка любим іншим матеріалом.
| Тип виробу | Куточок кухонний |
| Довжина | 1600х1100 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Висота | 920 мм |
| Глибина посадочного місця | 400 мм |
| Поворот кута | Правий, або лівий (на вибір) |
| Матеріал | Дерево вільха, дуб, ясен |
| Стандартний колір дерева | Дерево вільха, дуб, ясен (колір того дерева з якого виготовлено каркас) |
| Додаткові варіанти кольору дерева | Світлий горіх, темний горіх, каштан, палісандр, тик, червоне дерево, вишня, орегон, любий по таблиці RAL |
| Матеріал оббивки | Шкірозамінник |
| Колір матеріалу | Червоний (але можна вибрати і будь-який інший) |
| Наповнювач | Пінополіуретан високої щільності |
| Наявність ніші для посуду і речей | Так (дві ніші для кухонного приладдя) |
| Механізм підйому | Пружинний |
| Можливість замовити нестандартні розміри | Так (ціна збільшення 550 грн за кожні 10 см) |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення кухонного куточка по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується у розібраному вигляді, в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!