Стілець МС-Пальміра з натурального дерева – це якісний, елегантний виріб, виготовлений в сучасному стилі на новітньому обладнанні фабрики Меблі-Сервіс Київ. Під замовлення цей стілець може бути вироблений з м’яким, або твердим сидінням (на вибір покупця). При виробництві стільця з м’яким сидінням основа робиться з ДСП. При виробництві стільця з твердим сидінням – з масива дерева. В якості наповнювача використовується поролон підвищеної щільності, а в якості оббивки – будь-яка тканина, яку вибирає замовник з широкого спектру зразків.
Покупець може вибрати і купити стілець з вільхи, ясена, або дуба. Це три основні породи дерев з яких виготовляються стільці компанії Меблі-Сервіс. Також, виріб можна покрити тонуванням, або пофарбувати в будь-який колір по RAL, що дозволяє замовити стілець з дерева для будь-якої кухні, будинку, дачі, кафе, бару і т. д.
Сучасні стільці з дерева повинні вирізнятися насамперед своєю надійністю в повсякденному використанні. Вони повинні мати оригінальний зовнішній вигляд і міцну конструкцію. Тканина оббивки повинна бути міцною і мати таку особливу властивість, як підвищена стійкість до впливу зовнішніх чинників. Стілець МС-Пальміра відноситься саме до тієї категорії меблів, де висока міцність, відмінна якість і сучасний дизайн об’єднані в єдине ціле. Саме надійна збірка, міцна тканина, а також оригінальний дизайн роблять цей предмет меблів гарним і бажаним придбанням.
| Тип виробу | Стілець |
| Тип сидіння | М’яке або тверде (на вибір) |
| Тип спинки | М’яка або тверда (на вибір) |
| Дерево | Вільха, ясень, дуб (на вибір) |
| Ширина сидіння | 450 мм |
| Висота до сидіння | 480 мм |
| Висота по спинці | 1020 мм |
| Стандартний колір | Вільха, дуб, ясень (колір того дерева з якого виготовляється стілець) |
| Додаткові варіанти кольору | Любий по таблиці RAL |
| Матеріал (якщо стілець з м’яким сидінням) | Велюр, флок, шеніл, гобелен, жакард, рогожка, шкірозамінник |
| Виробник | Меблі-Сервіс Київ |
| Країна | Україна |

Примітка!
Термін виготовлення стільця по індивідуальному замовленню 20-30 робочих днів.
Мінімальне замовлення – 4 стільця.
Важливо знати!
Наші працівники обов’язково перевіряють товар перед відправкою. Виріб транспортується в спеціальній упаковці.
Їхати: від М. Почайна (Петрівка) №21, М. Оболонь №73, М. Лівобережна №580, М. Лук’янівська №598д. Індустріальний міст №150, до зупинки «Блок послуг»
Пішки: від вул. Бальзака, минаючи Свято-Троїцьку церкву, 200 м. по вул. Боженка
Правий берег Дніпра (райони): Голосіївський, Святошинський, Солом'янський, Оболонський, Подільський, Печерський, Шевченківський.
Лівий берег Дніпра (райони): Дарницький, Дніпровський, Деснянський.
Область: Бориспіль, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишневе, Вишгород, Ірпінь, Обухів, Українка.
Доставка меблів здійснюється в будь-яку область України!